Dostawa i płatność

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia złożone w sklepie mijobizuteria.pl na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, Pocztex, Paczkomaty InPost oraz Poczty Polskiej. Przybliżony czas realizacji zamówienia, który liczymy od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, wynosi z reguły 24 h w dni robocze.

Termin otrzymania przesyłki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Płatności zazwyczaj księgowane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku zamówień opłacanych za pobraniem. Zdecydowanie polecamy opłacanie zamówień poprzez płatności elektroniczne – zamówienia tak opłacone rozpoczynają swoją podróż do Ciebie znacznie szybciej.

W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych lub w przypadku listu poleconego czasu deklarowanego przez Pocztę Polską.

KOSZTY WYSYŁKI

Paczkomat InPost 11.99 zł

Kurier DPD 16.99 zł

Kurier48 Poczta 10,99 zł

Pocztex Ekspres24 14,50 zł

Płatność za pobraniem:

Kurier48 Poczta 13,99 zł

FORMY PŁATNOŚCI

Przelewem zwykłym – forma płatności dla klientów, którzy preferują samodzielne logowanie się do banku internetowego, wizytę w swoim oddziale banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówionego produktu w sklepie otrzymasz e-mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym mijobizuteria.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Płatność tradycyjnym przelewem bankowym dostępna jest dla każdej formy dostawy.

Dane do przelewu:

MIJO Marek Fylak

ul. Dworska 6

11-500 Giżycko

Millenium: 38 1160 2202 0000 0004 5420 0195

Na przelew czekamy 2 dni robocze  – po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Przelewem online – za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU możesz zapłacić szybkim przelewem elektronicznym (lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia) oraz kartą kredytową. Płatność elektroniczna dostępna jest dla każdej formy dostawy.

Przy odbiorze (za pobraniem) – zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep mijobizuteria.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu  – możliwość zapłaty gotówką lub BLIKiem